Moshe Shneerson urodził się w Kijowie 30 czerwca 1941 roku. Jego ojciec, Zalman Shneerson, zginął w obronie Kijowa we wrześniu 1941 roku. Ukończywszy 8 klas szkoły, by mieć możliwość pracy i pomagania matce, Moshe podjął naukę w technikum wieczorowym.

Poszedł do wojska w 1961 roku. Wszystkie trzy lata służby spędził w inżynierii wojskowej. Po powrocie rozpoczął pracę na stanowisku inżyniera w fabryce zajmującej się przetwórstwem tworzywa sztucznego. Równocześnie rozpoczął studia wieczorowe na Kijowskiej Politechnice na kierunku „Maszyny przetwórstwa tworzywa sztucznego”, który skończył w 1972 roku. W 1972 roku wyjechał do Izraela, gdzie szybko znalazł pracę jako inżynier-mechanik w fabryce.

W 1987 roku poznał Nonę Kuchinę. W 1989 roku razem otworzyli Klinikę Alternatywnej Medycyny „LENOM”, a w 1994 roku Nona i Moshe założyli firmę „Dr. Nona International”. Do dzisiaj Moshe Shneerson jest Prezydentem firmy „Dr. Nona International Ltd”, która obecnie działa w 30 krajach na świecie. Firma zajmuje się opracowaniem, produkcją oraz sprzedażą kosmetyków i suplementów na bazie minerałów Morza Martwego.

Nona i Moshe mają siedmioro dzieci, czworo z nich działa w rodzinnym biznesie. Doktor Nona i Moshe Shneerson otrzymali nagrodę w 2011 roku, za czynny udział w organizacji charytatywnej „Limud”, która wspiera edukację izraelskiej młodzieży.

Dołącz do Nas Już Teraz!

Zostań przedstawicielem Dr. Nona – to bardzo proste!

KROK 1

  • Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj 20% – 35% zniżki na nasze produkty
  • Poznaj nasz plan marketingowy

KROK 2

  • Poznaj niesamowite działanie naszych produktów
  • Zaplanuj Swój własny biznesplan ze wsparciem firmy i buduj własną niezależność finansową

KROK 3

  • Zbuduj własny zespół partnerów
  • W miarę rozwoju zespołu Twoje zarobki znacznie wzrosną

KROK 4

  • Ciesz się życiem i stałym dochodem.